Výroční zpráva za rok 2018

Dovolujeme si vám představit Výroční zprávu spolku za rok 2018, která je dostupná v sekci Ke stažení, případně odkazem níže.

Spolkové akce

Naleznete v ní přehled všech akcí, které náš spolek pořádal, nebo se na nich podílel. Při sepisování zprávy nás samotné překvapilo, že akcí jsme za rok 2018 zvládli téměř 50. Ty, které byly úspěšné, se budeme snažit zopakovat i v letošním roce. Můžete se ale těšit i na nějaké nové. Nápadů máme stále dost.

Přehled financí

Ve výroční zprávě najdete také přehled příjmů a výdajů spolku za rok 2018. Podařilo se nám získat několik finančních darů na nákup techniky pro Bio Bezdíkov, takže si můžete užívat zvuk i obraz ve vysoké kvalitě. Bio Bezdíkov bylo za minulý rok v mírném přebytku. Všechno co se nám podaří vybrat ze vstupného navíc opět investujeme do rozvoje kina.

Změny od nového roku

Ostatní aktivity spolku jsou financovány především z členských příspěvků a darů členů spolku, menší část z dobrovolného vstupného na některé akce a drobných darů od různých přispěvatelů. Abychom i nadále dokázali udržet úroveň našich akcí a mohli je nadále pořádat, rozhodli jsme se od letošního roku zavést vstupné na některé z nich. Ze vstupného chceme pokrýt náklady na ně, například výpůjčky kostýmů, dekorace, odměny pro děti a podobně.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další rok s vámi.

Spolek sousedů