Pohádkové putování 2022

Tématem pátého ročníku Pohádkového putování v Třebohosticích byly Večerníčky. Dětí dorazilo více než 80 a všechny byly moc šikovné. I tak se ale mohly naučit spoustu nových dovedností. Pomáhaly Patovi a Matovi se stavebními pracemi, lovily zvířátka v džungli spolu se slavným lovcem Pampalinim, Rákosníčkovi pomohly vylovit hvězdy spadlé do potoka, vyzkoušely svou obratnost v disciplínách, které pro ně připravili Káťa se Škubánkem. Rumcajs je naučil trefit z bambitky šišku, paní Kadrnožková si s nimi zahrála doble, ušily Krkovi kalhotky, namíchaly tajemný lektvar podle receptu Malé čarodějnice, víla Amálka je naučila vytvořit obrázek motýla z přírodnin, pomohly včelí mamince najít Čmeldu a Brundu a spoustu dalšího. Prostě zažily a zvládly toho opravdu hodně.

Nakonec si děti vybraly nejen odměnu, ale i téma na příští rok. Skoro polovinu jejich hlasů dostali Piráti, takže už zase začínáme vymýšlet a plánovat.

Pokud byste nám chtěli příští rok pomoci s organizací, stanovištěm nebo třeba darováním nějakých odměn pro děti, budeme rádi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *