Šansonárium Miloně Čepelky

Básník, tvůrce haiku, prozaik, textař, herec, zpěvák, scenárista, moderátor a nositel státního vyznamenání Za zásluhy a hlavně báječný člověk Miloň Čepelka se se Škvorcem za posledních šest let propojil v několika projektech. Naposledy jsme ho u nás přivítali v květnu 2023 s hudebním pořadem Šansonárium a letos 26. června 2024 spolu s autorem hudby Patrikem Ulrichem představí další zhudebněné básně v přednesu šansoniérky Elišky Lüftnerové. V loňském roce krásné verše interpretovala procítěně zpěvačka a herečka Petra Tenorová. Do programu bylo zařazeno a nebude chybět ani letos, čtení Miloňových vtipných veršů haiku.

Reakce účastníků na loňské šansonárium byly v superlativech. Většina tak trochu netušila, co má od programu očekávat, a o to více pak intenzivní zážitek, ve kterém kromě hudby nechyběl ani humor a zajímavé myšlenky, překvapil.

Akci jsme připravili  ve spolupráci s rodinou Eremeev na jejich zámku Savoia za podpory městyse Škvorec.

Vstupenky na letošní akci ve středu 26. 6. od 19 hodin v Savoia Castle ve Škorci si můžete zakoupit zde nebo rezervujte na emailu jsme@spoleksousedu.cz. Počet míst je omezen.

Vstupné 280 Kč
Senioři a děti 200 Kč
Vstup od 18:00 hodin, občerstvení zajištěno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *