Den Země na Klepci

Tradiční setkání na Klepci

20. 4. 2019 proběhl další ročník regionální akce Den Země na Klepci a Spolek sousedů tam opět nechyběl aby přispěl k programu celé akce.

Kromě toho, že jsme se zařadili s naší vlajkou do průvodu zástupců zúčastněných obcí a spolků, jsme tam také měli svůj stánek.

Orientační běh

U stánku se mohly děti registrovat k orientačnímu běhu, který jsme po roce opět pořádali a který vedl přímo v okolí tohoto zajímavého místa.

Během dvou hodin odstartovalo a také našlo cíl více než 70 dětí. Za svoje snažení dostali něco dobrého, o což se opět postaralo několik dalších dobrých duší ze spolku.

Navrch přibyl i nádherný diplom od ilustrátorky dětských knížek Laďky Pechové. Již teď se těšíme na další ročník, u kterého doufáme Spolek sousedů nebude chybět.

Vzhledem k horkému odpoledni přišel vhod i stan, za jehož zapůjčení děkujeme Peugeot Kopecký.