Výroční zpráva za rok 2017

Vážení a milí přátelé, příznivci a sympatizanti Spolku sousedů, působícího ve Škvorci a Třebohosticích. Rok se s rokem sešel a zde můžete nahlédnout do naší výroční zprávy. Výroční zpráva shrnuje a prezentuje naše aktivity, kulturní akce a projekty v prvním roce naší existence. Najdete zde jak naše kontaktní údaje, naši členskou základnu, tak i příjmy a vydání vedené na transparentním účtu, navázanou spolupráci a dokončené aktivity.

Úspěchy

Do veřejného povědomí jsme se zapsali poprvé na regionální kulturní akci Den Země na Klepci, který spolupořádají spolky, obce a organizace z regionu. Nedílnou součástí výroční zprávy jsou informace o projektu Bio Bezdíkov – kina, které jsme založili a začali provozovat s nevídaným úspěchem u veřejnosti. Mezi úspěchy patří navázání vynikající spolupráce s členy místního Sboru dobrovolných hasičů Škvorec.

Zde můžete stahovat: spolek sousedů výročka 2017

Vize na rok 2018

Rok 2018 znamená pro Spolek sousedů pokračování a navázání rozpracovaných projektů (obnovy lokalit, drobných sakrálních a profánních památek), stejně tak i přípravu a realizaci nových kulturních akcí a aktivit se zaměřením na slabé a silné stránky Škvorce a Třebohostic. Letos připadá nejen pro nás velice významné 100. výročí vzniku ČSR, které hodláme náležitě oslavit.

Připojte se k nám

Členská základna Spolku sousedů se neustále rozrůstá, každý může v místě svého bydliště přispět a seberealizovat se. Každý z nás můžeme uplatnit své myšlenky, záměry a náměty na zlepšení společného života. Pokud vás oslovila naše činnost, aktivity a máte zájem přidat se do našich řad, není nic jednoduššího. I vy se můžete stát plnohodnotnými členy našeho spolku. Kontaktujte nás: zde