Stopovací hra v katastru Škvorce

Chcete, aby si vaše děti o jarních prázdninách zaměstnaly hlavu, trávily čas na čerstvém vzduchu a zároveň neopustily vymezený katastr městyse Škvorec? Pak naše stopovací hra je přesně pro ně.

Vytiskněte jim níže přiloženou Pomůcku pro děti a mapku Škvorce, dejte jim do ruky tužku a pošlete je na náměstí, kde celá hra začíná. Stopovací hra je určena pro děti od druhé třídy ZŠ, které už umí dobře číst. Menší děti to případně zvládnou za pomoci rodičů. Zúčastnit se ale může kdokoliv, třeba i dospělí.

Při hře projdete velkou část Škvorce a dozvíte se i něco málo z jeho historie. Časová náročnost je cca 1-2 hodiny podle toho, jak rychle budete luštit a jestli to zvládnete za chůze nebo běhu.

Trasu bude možné si projít kdykoli od 7. do 28. března. Neprozrazujte tedy, prosím, nikomu, kde jsou jednotlivá stanoviště.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám hra líbila a jestli pro vás bylo složité dostat se až na konec. Kontakt na nás je jsme@spoleksousedu.cz.

Začátek hry je na Masarykově náměstí. Najdete ho, když půjdete od vrat úřadu městyse směrem do parku. První stanoviště je u zdi prvního domu, na který narazíte.

Soubory ke stažení:

Pomůcka pro děti

Mapa Škvorce

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *