Společnost Avast podpořila naše snažení

Je nám potěšením vám oznámit, že Spolek sousedů uspěl se svou žádostí o grant z programu Spolu se zaměstnanci společnosti Avast.  Z Nadačního fondu Avast obdržíme částku 50 000 Kč, kterou použijeme na činnost a dovybavení spolkového kina Bio Bezdíkov, ale i na další spolkové projekty, které pro vás tento rok chystáme, jako je International day, Ladovský Mikuláš, vzdělávání seniorů atd. Získané prostředky se budeme snažit použít co nejefektivněji, aby se nám všem ve Škvorci a Třebohosticích žilo ještě lépe.

Velkou zásluhu na úspěchu naší žádosti má pan Rudolf Šrůtek, který nás jako zaměstnanec firmy Avast doporučil. Tímto mu velice děkujeme za důvěru. Děkujeme také Nadačnímu fondu Avast za schválení naší žádosti.

Jaroslav Vácha

Celoživotní počítačový nadšenec a milovník všech technologií. Díky dětem nadšený fanoušek házené a atletiky a jako předseda školské rady také nadšený fanoušek naší školy. V poslední době například i příležitostný promítač v Bio Bezdíkov.