Mikuláš nejen pro děti

Na oslavu svátku sv. Mikuláše jsme pro naše nejmladší sousedy, ale i dopspělé, připravili naši největší letošní podzimní akci.

Začali jsme průvodem svatého Mikuláše spolu s anděly z Třebohostic do Škvorce. K němu se postupně přidávaly skupinky dětí, které společně s rodiči vyhlížely Mikuláše po cestě do Škvorce.

Po příchodu průvodu do prostor stodoly Statku u Prahy, které byly vyzdobeny kulisami v duchu pohádek Josefa Lady, čekal návštěvníky bohatý program. Škvorecký dětský orchestr si pro všechny připravil malý koncert. Živé obrazy přenesly diváky do nebe, a nebo do pekla. Některé děti se dokonce zapojili do představení tím, že si s čerty zahráli karty.

Pro hladové a žíznivé bylo připraveno malé občerstvení a děti si mohly domů odnést malý dárek.

Tento pohádkový večer by nemohl vzniknout bez účasti téměř třicet dobrovolníků, kteří se ve svém volném čase podíleli na jeho organizaci. Velký dík patří i hlavnímu sponzorovi, firmě AlbaPeugeot Kopecký pro nás nechal vyrobit kulisy. V neposlední řadě samozřejmě i manželům Pecháčkovým. Díky jejich pohostinnosti jsme měli možnost využít krásné prostory Statek u Prahy & Restaurace Pavlač.

Máme mnoho nápadů, co v příštím roce udělat jinak, nebo lépe. Věříme ale, že se Vám náš nápad líbil. Velice děkujeme za hojnou účast, která nás mile překvapila.

Jaroslav Vácha

Celoživotní počítačový nadšenec a milovník všech technologií. Díky dětem nadšený fanoušek házené a atletiky a jako předseda školské rady také nadšený fanoušek naší školy. V poslední době například i příležitostný promítač v Bio Bezdíkov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *