Klepec 2018 je za námi

V sobotu 21. 4. 2018 jsme společně s desítkou okolních obcí, spolků a organizací oslavili Den Země na regionální kulturní akci Den Země na Klepci. Jedná se již o 12. ročník tradičního sousedského setkání na vrcholu stejnojmenného kopce nad Přišimasy.

Náš spolek letos otevřel svůj stánek společně s našimi hasiči ze SDH Škvorec se kterými spolupracujeme již více než rok. A přestože slunce ukazovalo svou sílu, návštěvníků letos dorazilo opravdu hodně. Hlavně děti si tak přišly na své. Společně s hasiči jsme pro ně připravili orientační běh. Blízký les se tak během odpoledne zaplnil malými běžci. Po osmdesáti diplomech od ilustrátorky dětských knížek Laďky Pechové a sladkých odměnách, které pro všechny účastníky napekly milé pekařky z našeho spolku, se jen zaprášilo.

Příjemnou pohodu navodil zpěv kapely Děsband a tak si odpoledne užili i rodiče. Slunce opravdu pálilo, jako by ani nebyl duben, a tak největší úspěch měli nakonec naši hasiči, kteří za pomoci zbrusu nové stříkačky kropili děti chladnou vodou.

Oslava se povedla a my se těšíme, že se s vámi opět setkáme na některé z našich dalších akcí, které pro vás pořádáme. Ty dubnové najdete ZDE, v našem přehledu.

Fotogalerie z akce

Jaroslav Vácha

Celoživotní počítačový nadšenec a milovník všech technologií. Díky dětem nadšený fanoušek házené a atletiky a jako předseda školské rady také nadšený fanoušek naší školy. V poslední době například i příležitostný promítač v Bio Bezdíkov.