Bio Bezdíkov přivítalo svého tisícího diváka

V pátek 10. srpna promítalo naše sousedské Bio Bezdíkov na zcela zvláštním místě. Díky pochopení osadníků z osady Old Wanderers v Třebohosticích, našlo dočasné útočiště uprostřed krásné přírody v údolí Doubeckého potoka. Ve Škvorci, na našem tradičním místě totiž aktuálně řádí filmaři.

I když byl tento den po dlouhé době jednoznačně nejchladnějším za několik posledních týdnů a občas i zapršelo, sešlo se nakonec 56 diváků na které během promítání legendární komedie Jana Prušinovského Okresní přebor nespadla ani jediná kapka. Opět se tedy potvrdilo naše heslo, že v našem kině nikdy neprší.

Jsme rádi, že tentokrát dorazila přesila diváků z Třebohostic, dokonce jsme uvtítali i pár cyklistů ze sousedních Úval. Kouzlo místa asi udělalo své. Co nás ale těší nejvíce je, že jsme mohli uvítat našeho oficálního tisícího diváka, kterým se stal Vašek Valenta z Třebohostic. Moc gratulujeme a doufáme, že si dvě volné vstupenky na některé z příštích představení užije.

Jsme opravdu rádi, že jsme měli možnost promítat tomto milém místě, na které se nám podařilo poprvé přitáhnout i pár lidí, kteří neměli ani potuchy, že existuje. Atmosféra byla opravdu vřelá a doufáme, že se všichni dobře bavili. Bylo to také naše první promítání na místě, kde není elektřina. Promítali jsme tedy ze zapůjčené elektrocentrály.

Závěrem je třeba poděkovat osadnímu výboru, že to s námi zkusil. Doufáme, že jsme důvěru nezklamali a nebyli jsme tu naposledy. Také bych rád poděkoval všem, ktěří nám přišli pomoci se stavbou a bouráním. To je to, co naší myšlenku sousedského kina posunuje dopředu. Díky.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=ESNgio98Nis[/embedyt]

Jaroslav Vácha

Celoživotní počítačový nadšenec a milovník všech technologií. Díky dětem nadšený fanoušek házené a atletiky a jako předseda školské rady také nadšený fanoušek naší školy. V poslední době například i příležitostný promítač v Bio Bezdíkov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *