Bezdíkovské filmové léto

Připravujeme pro vás, společně se Sborem dobrovolných hasičů, promítání filmů pod širým nebem – letní kino. Protože jde o první ročník, chceme si ověřit jestli o takovou akci bude mezi obyvateli zájem a současně jaké technické vybavení bude na takovou projekci potřeba. Omlouváme se tedy za případné technické obtíže, ale za tu legraci – zažít příjemný večer se svými sousedy – nám to určitě stojí.

Jako první film jsme vybrali ten, podle kterého má Škvorec mezi některými filmovými fandy druhé jméno. Zároveň je to letos 30 let od jeho uvedení do kin. Zbylé dvě projekce ale chceme nechat na vás.

Protože pro veřejnou filmovou projekci je třeba zakoupení příslušné licence, je třeba od vás při vstupu vybrat alespoň symbolické vstupné, abychom mohli tyto náklady pokrýt. Vstupné bude tedy 50 kč za dospělého, děti do 15 let budou mohou přijít zdarma. Snad vám to náladu nezkazí. A kdyby přeci – hasiči budou mít pro vás připravené občerstvení, třeba vám náladu zase zlepší. Přijďte tedy včas…

Plakát jako PDF  ZDE.

Jaroslav Vácha

Celoživotní počítačový nadšenec a milovník všech technologií. Díky dětem nadšený fanoušek házené a atletiky a jako předseda školské rady také nadšený fanoušek naší školy. V poslední době například i příležitostný promítač v Bio Bezdíkov.